Sveiki atvyke,

PETKULT Easy digestion & hypoallergenic mini adult

PETKULT Easy digestion & hypoallergenic mini adult

petkult-probiotics-3d_dog_mini-adult

 

Aukščiausios klasės maistas šunims, sukurtas su probiotikais ir kruopščiai atrinktais hipoalergeniniais ingredientais. Šviežia antiena – kaip pagrindinis baltymų šaltinis, žirniai, bulvės ir ryžiai – augalinės kilmės baltymų šaltinis ir lengvai virškinami angliavandeniai, taip pat ir lašišų aliejus, kuris yra turtingas omega 3 riebalų rūgštimis.

8 kg 54.29 €
2 kg 19.79 €
Kategorijos: , , .

Produkto aprašymas

Aukščiausios klasės šunų maistas, sukurtas su probiotikais ir kruopščiai atrinktais hipoalergeniniais ingredientais. Šviežia antiena – kaip pagrindinis baltymų šaltinis, žirniai, bulvės ir ryžiai – augalinės kilmės baltymų šaltinis ir lengvai virškinami angliavandeniai, taip pat ir lašišų aliejus, kuris yra turtingas omega 3 riebalų rūgštimis.

Antiena yra puikus aukštos kokybės baltymų šaltinis, taip pat turinti daug cinko, geležies ir vitaminų. Antienos suvartojimas užtikrina sveiką virškinimo ir imuniteto sistemas.

Maistas puikiai tinka mažų veislių suaugusiems šunims.

Sudėtis:

Antiena (antienos turinys 15,8% šviežia antis 10%), balty ryžiai, žirniai, vištienos riebalai 5,2%, bulvių baltymai, hidrolizuoti vištienos baltymai 5% rudieji, linų sėmenys, mielės, karobo miltai, lašišų aliejus 2,5%, runkelių minkštimas vitaminai ir mineralai, cikorija, juka, rozmarinai, ciberžolė, eugenija, citrusas.

Antioksidantai:

Synox 3D, mišinys natūralių antioksidantų (Synox 3D, mišinys natūralūs antioksidantai (Rozmarinas, ciberžolė,  citrusiniai vaisiai, gvazdikmedis) 300 mg/kg.

Žarnyno floros stabilizatoriai:

Enterococcus faecium probiotikas 1010 cfu/kg.

Pašare esantis baltymų kiekis didesnis nei 55% yra iš gyvulinės kilmės.

Analitinės sudedamosios dalys:

Baltymai 27,0%, neapdorotas aliejus ir riebalai 15,0%, omega 6 riebalų rūgštys 2,9%, omega 3 riebalų rūgštys 1,3%, pelenai 6,0%, žaliavinis pluoštas 4,5%, drėgmė 9,0%, angliavandeniai 38,5%, kalcis 1,3%, fosforas 1,0%.

Energetinė vertė pašare: 3720 kcal/kg.

Papildoma informacija

Svoris

8 kg, 2 kg

www.ksg.lt