Sveiki atvyke,

Mamba zoo Lojalumo programa

Mamba zoo Lojalumo programos taisyklės

  1. Klientas, įsigijęs „Mamba zoo“ Lojalumo kortelę, įgyja galimybę gauti nuolaidas, pasiūlymus ir kitus Lojalumo programos privalumus pirkdamas prekes ar įsigydamas paslaugas fizinėse „Mamba zoo“ parduotuvėse.
  2. Lojalumo kortelę galima įsigyti bet kurioje „Mamba zoo“ parduotuvėje už nustatytą mokestį. Lojalumo kortelės kaina gali keistis.
  3. „Mamba zoo“ Lojalumo programoje gali dalyvauti visi ne jaunesni kaip 16 metų fiziniai asmenys, kurie dalyvauja iki to momento, kol savo narystę atšaukia arba tol, kol Lojalumo kortelė yra aktyvi.
  4. Klientui naudojantis Lojalumo kortele, UAB „Mamba zoo“ pasilieka teisę paprašyti pateikti dokumentą, patvirtinantį Lojalumo programos anketoje nurodytus asmens duomenis.
  5. Sutikus su Lojalumo programos Taisyklėmis, klientas įsipareigoja jų laikytis. UAB „Mamba zoo“ neatsako už klientą, jeigu jis iš dalies ar visiškai nesusipažino su Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.
  6. UAB „Mamba zoo“ neatsako už neteisingą kliento duomenų pateikimą: pasiliekama teisė iš anksto neįspėjus kliento sustabdyti Lojalumo kortelės galiojimą, jei klientas pateikė klaidingus duomenis.
  7. UAB „Mamba zoo“ pasilieka teisę bet kada iš dalies arba visiškai pakeisti Lojalumo programos taisykles, sustabdyti ar nutraukti Lojalumo programą apie tai iš anksto asmeniškai Jums nepranešus. Apie tokius sprendimus klientai informuojami viešai internete adresu www.mambazoo.lt ir „Mamba zoo“ parduotuvėse.
www.ksg.lt

MambaZoo atsinaujina ir tampa ANIMU!

X