Sveiki atvyke,

Wildborn Soft Amber

Wildborn Soft Amber

Akcija
Capture

Begrūdis aukščiausios klasės šunų pašaras su šviežia antiena ir bulvėmis

4kg-pakuote 46.80 € 36.63 €
Atsiimant iš sandėlio
36.63 €
Sveriamas-1kg 11.70 €
Atsiimant iš sandėlio
11.70 €
Kategorijos: , , .

Produkto aprašymas

Begrūdis aukščiausios klasės šunų pašaras su šviežia antiena ir bulvėmis. Pašaro sudėtyje yra 70% šviežios mėsos. Soft Amber yra unikalus pašaras su šviežia ančių mėsa, ilgai garinamas savo sultyse, tinkamas visų veislių suaugusiems šunims. Pašaras taip pat tinka ir alergija sergantiems šunims. Soft Amber puikiai tinka kasdienei šunų mitybai. Dėl minkštos granulės galima
naudoti ir kaip skanėstą.

Minkšto pašaro ir garinimo privalumai:
Pašaras yra sudarytas iš 70% šviežios mėsos. Pašaras yra begrūdis ir be glitimo. Antialergeninė formulė. Maistingosios medžiagos yra geriau išsaugotos. Virškinimo traktas yra mažiau apsunkintas.
Mažina pilvo pūtimą ir viduriavimą. Dėl šio pašaro nėra išpučiamas skrandis, todėl sumažėja skrandžio užsisukimo rizikos.

Pašaro sudėties specifikacija:
Pašare esanti mėsos dalis 100% sudaryta iš šviežios antienos. Pašaras yra begrūdis. Hipoalergeninė sudėtis. Išgaunant minkštą pašarą yra naudojamos naujausios gamybos technologijos. Subalansuota omega 6 ir omega 3 riebalų rūgščių dalis. Sudėtyje yra visos būtinos maistinės medžiagos, vitaminai ir mineralai. Rekomenduojama alergiškiems šunims. Unikalus skonis ir minkštos pašaro granulės. Pašaras labai lengvai virškinamas. Be cukraus, sojos, balinimo, dirbtinių kvapo, spalvos, skonio stipriklių ir konservantų. Be saulėgrąžų aliejaus ir tik su natūraliais ingredientais.

Sudėtis:
šviežia antiena (70%), bulvės(21%), runkelių minkštimas, obuolių minkštimas, cikorijos, vitaminų ir mikroelementų premiksas, mielių hidrolizatas, frukto-oligosacharidai.

Maisto medžiagų kiekis:
baltymai: 24,0%, riebalai: 19,0%, skaidulos: 2,9%, pelenai: 7%, kalcis: 1,5%, fosforas: 1,0%, drėgmė: 25%.

Energetinė vertė pašare:
3670 kcal/kg.

Maistiniai priedai:
vitaminas A 8000IU, vitaminas D3 900IU, vitaminas E 100mg., cinkas 80mg.

Papildoma informacija

Kiekis

4kg pakuotė, Sveriamas 1kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “Wildborn Soft Amber”

www.ksg.lt