Sveiki atvyke,

Wildborn Natural Large Breed

Wildborn Natural Large Breed

Akcija
natural-large-breed

Wildborn Natural Large Breed – begrūdis aukščiausios klasės šunų pašaras su šviežia vištiena, antiena, kalakutiena, saldžiomis bulvėmis (batatais) ir tapijoka. Pašaras sukurtas suaugusiems, didelių veislių šunims, kurie sveria virš 20kg. Pašaro sudėtyje yra 70% šviežios mėsos.

15 kg 94.35 € 70.76 €
Atsiimant iš sandėlio
70.76 €
Sveriamas 1 kg 6.29 €
Atsiimant iš sandėlio
6.29 €
Kategorijos: , .

Produkto aprašymas

Wildborn – tai natūraliausia ir sveikiausia šunų mityba. Pašaras pagamintas su natūraliais vaisiais, daržovėmis, specialiu vaistažolių mišiniu įskaitant širdažolę. Visi reikalingi vitaminai, mineralai ir mikroelementai yra iš natūralių šaltinių.

Wildborn Natural Large Breed – begrūdis aukščiausios klasės šunų pašaras su šviežia vištiena, antiena, kalakutiena, saldžiomis bulvėmis (batatais) ir tapijoka. Pašaras sukurtas suaugusiems, didelių veislių šunims, kurie sveria virš 20kg. Pašaro sudėtyje yra 70% šviežios mėsos.

Didelių veislių šunys turi specialius mitybos reikalavimus, taigi šis pašaras turi ne tik didelį mėsos kiekį, bet ir gliukozamino ir chondrato sulfatą kaip grynąją medžiagą, kuri yra būtina šunų sąnariams ir kaulams. Bendraujant su mitybos specialistais buvo sukurta speciali sąnarių apsaugos formulė didelių veislių šunims. Su Wildborn Natural Large Breed aktyviai užkirsite kelią sąnarių uždegimui arba jį greitai nuslopinsite.

Sudėtis:

Pašaro sudėtyje yra 70% šviežios mėsos. Šviežia paukštiena (21% iš kurių: vištiena 16%, antiena 5%), džiovinta paukštiena (20% iš kurių: vištiena 16.5%, kalakutiena 2,5%, antiena 1%), saldžiosios bulvės (batatai), bulvių dribsniai, tapijoka (8%), žirniai, gyvuliniai riebalai, baltymu hidralizatas, dikalcio fosfatas, cikorijos milteliai, mėlynės, alaus mielės, jukos ekstraktas, kraujažolė, pankoliai, kmynai, amalas, genicijono šaknys, gervuogių lapai, ramunėlės, širdažolė (0,01%).

Maisto medžiagų kiekis:

Baltymai: 26,0%, riebalai: 13,0%, skaidulos: 3,0%, pelenai: 7,5%, kalcis: 1,5%, fosforas: 0,95%, natris: 0,3%, omega 3 riebalų rūgštys: 0,25%, omega 6 riebalų rūgštys: 2,4%.

Maistiniai priedai:

Vitaminas A 12000IU, vitaminas D3 1200IU, vitaminas E 100mg., varis 10mg., cinkas 70mg., cinkas (kaip amino rūgšties cinko chelatas, hidratas) 5,3mg., jodas 2mg., selenas 0,2mg., taurinas 300mg.,

Energetinė vertė pašare: 3845 kcal/kg.

Papildoma informacija

Svoris

15 kg, Sveriamas 1 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “Wildborn Natural Large Breed”

www.ksg.lt