Sveiki atvyke,

Wildborn Blackwoods

Wildborn Blackwoods

Akcija
blackwoods

Wildborn Blackwoods – begrūdis aukščiausios klasės šunų pašaras su šviežia šerniena, antiena, triušiena ir saldžiomis bulvėmis (batatais), tinkamas visų veislių, suaugusiems šunims, ypač sterilizuotiems šunims ir šunims, kuriems reikia reguliuoti svorį. Pašaro sudėtyje yra 70% šviežios mėsos.

12.5 kg 89.63 € 67.22 €
Atsiimant iš sandėlio
67.22 €
Sveriamas 1 kg 7.17 €
Atsiimant iš sandėlio
7.17 €
Kategorijos: , .

Produkto aprašymas

Wildborn – tai natūraliausia ir sveikiausia šunų mityba. Pašaras pagamintas su natūraliais vaisiais, daržovėmis, specialiu vaistažolių mišiniu įskaitant širdažolę. Visi reikalingi vitaminai, mineralai ir mikroelementai yra iš natūralių šaltinių.

Wildborn Blackwoods – begrūdis aukščiausios klasės šunų pašaras su šviežia šerniena, antiena, triušiena ir saldžiomis bulvėmis (batatais), tinkamas visų veislių, suaugusiems šunims, ypač sterilizuotiems šunims ir šunims, kuriems reikia reguliuoti svorį. Pašaro sudėtyje yra 70% šviežios mėsos.

Šernienoje yra mažai riebalų bei gausu baltymų, vitaminų ir mineralų. Laukiniai šernai, iš kurių gaunama mėsa gyvena pievose ir miškuose. Mėsa nėra užteršta, nes gyvūnai gyvena natūralioje gamtoje ir natūraliai maitinasi. Mėsa yra visiškai be vaistinių medikamentų ir hormonų. Didelis mėsos kiekis pašare užtikrina optimalų raumenų masės palaikymą ir palaiko sveiką cukraus kiekį kraujyje visų veislių šunims.

Sudėtis:

Pašaro sudėtyje yra 70% šviežios mėsos. Šviežia šerniena (20%), džiovinta šerniena 8% bulvės, saldžios bulvės (batatai 16%), antiena (8%), žirniai, cukrinių runkelių minkštimas, bulvių krakmolas, triušiena (5%), sėmenys, proteino hidrolizatas, dikalcio fosfatas, alaus mielės, kraujažolė,  cikorijos milteliai, jukos ekstraktas, dilgėlės, gervuogių lapai, pelenai, pankoliai, kmynai, ramunėlės, amalas, gencijono šaknys, širdažolė (0,03%).

Maisto medžiagų kiekis:

Baltymai: 21,0%, riebalai: 9,0%, skaidulos: 4,5%, pelenai: 7,5%, kalcis: 1,2%, fosforas: 0,8%, natris: 0,22%, omega 3 riebalų rūgštys: 0,74%, omega 6 riebalų rūgštys: 3,08%.

Maistiniai priedai:

Vitaminas A 12000IU, vitaminas D3 1200IU, vitaminas E 100mg., varis 10mg., cinkas 70mg., cinkas (kaip amino rūgšties cinko chelatas, hidratas) 5,3mg., jodas 2mg., selenas 0,2mg., taurinas 300mg.

Energetinė vertė pašare: 3510 kcal/kg.

Papildoma informacija

Svoris

12.5 kg, Sveriamas 1 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų apie produktus dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “Wildborn Blackwoods”

www.ksg.lt